Loading...

تالار تبادل نظر کارپ

سوال و یا مشکل خود را مطرح کنید ...

9106804 2 نظر

آیا قراردادهای حمایتی ، (در ارتباط با آی ...

آیا قراردادهای حمایتی ، (در ارتباط با آیین نامه طرح همکاری با متخصصان و دانشمندان ایرانی غیر مقیم -حمایت از فعالیتهای فناورانه ) که با اشخاص حقیقی و غیر مستقر در پارکها منعقد میشود ، مشمول کسر مالیات میشود ؟و اگر مشمول است 5 درصد میباشد یا 10 درصد ؟
نظرات :
9106804

با سلامدرمورد موضوع مورد اشاره با توجه به اینکه در قالب شرکت دانش بنیان این اعتبار پرداخت می گردد لذا مشمول مقررات اشخاص حقوقی و همچنین حمایت های شرکت های دانش بنیان می باشد یعنی بستگی دارد به اینکه نوع شرکت دانش بنیان و معافیت آن چگونه خواهد بود ولی اگر بصورت آموزش و پژوهشی باشد مطابق ماده 86 میزان مالیات 5% می باشد

کارپ

کارپ، نخستین رسانه استخدام وب فارسی است که علاوه بر انتشار آگهی های استخدام شرکت ها و کسب و کارها، به مهارت های نرم شغلی پرداخته است. لازم به ذکر است در این زمینه با انتشار ویدیوهای آموزشی و مقالات مهارت شغلی قصد در افزایش علم و مهارت شغلی کارجویان گرامی دارد.
کافرمایان میتوانند با درج آگهی استخدام بصورت رایگان در رسانه کارپ به جذب نیرو بپردازند و کارجویان نیز میتوانند با افزایش مهارت های نرم شغلی، جایگاهی بهتر در شرکت ها و کسب و کارهای معرفی شده داشته باشند.

نصب برنامه ها دسترسی سریع تر به آگهی های استخدام رسانه کارِپ