Loading...

تالار تبادل نظر کارپ

سوال و یا مشکل خود را مطرح کنید ...

9106804 2 نظر

یکی از کارکنان شرکت که به عنوان نماینده ...

یکی از کارکنان شرکت که به عنوان نماینده در شهرستان به مدت ۵سال فعالیت داشته .درحال حال ادعای اینکه هبچ گونه پولی از جمله حق السعی و حق سنواتو بن و مسکن و ..درصورتی که ایشان فقط سال اول یک قرارداد امضا کرده که بصورت درصدی از کارانجام شده را قبول کرده است. که بعنوان نماینده کلیه کارتسویه طبق قرارداد راخودش انجام داده و کل هزینه های پروژه ها با خودش بوده ولی کلیه درامدها بحساب شخصی ایشان رفته است دواقع شرکت از نماینده پولشو میگرفته و از حساب شرکت پولی برای ایشان واریز نشده ایت. درخصوص اثبات دربافت حق و حقوق ایشان شرکت فقط قرارداد های که ایسان با کارفرمایان میبسته را دارد ولی رسید پرداختی ها را نزد خودش نگه داشته .چه پیشنهادی برلی اثبات حقانیت شرکت می توانیم داشته باشبم ..آیا میشود تقاضای دریافت پربنت حساب ایشان را داشته باشیم.
نظرات :
9106804

با سلامبهترین روش پیدا کردن چند تن از مشتریان عمده و اخذ توضیحات بابت موضوع از ایشان است در ضمن واریزی های ایشون به حساب شرکت مبنایی بر صحت ادعای شماست وگرنه در درابطه کارگر و کارفرما مبلغی از طرف کارگر به حساب کارفرما واریز نخواهد شد در مورد درخواست پرینت حساب از طریق شکایت حقوقی به قوه قضاییه می توان اقدام کرد

کارپ

کارپ، نخستین رسانه استخدام وب فارسی است که علاوه بر انتشار آگهی های استخدام شرکت ها و کسب و کارها، به مهارت های نرم شغلی پرداخته است. لازم به ذکر است در این زمینه با انتشار ویدیوهای آموزشی و مقالات مهارت شغلی قصد در افزایش علم و مهارت شغلی کارجویان گرامی دارد.
کافرمایان میتوانند با درج آگهی استخدام بصورت رایگان در رسانه کارپ به جذب نیرو بپردازند و کارجویان نیز میتوانند با افزایش مهارت های نرم شغلی، جایگاهی بهتر در شرکت ها و کسب و کارهای معرفی شده داشته باشند.

نصب برنامه ها دسترسی سریع تر به آگهی های استخدام رسانه کارِپ