تالار تبادل نظر کارپ

سوال و یا مشکل خود را مطرح کنید ...

9106804 2 نظر

حدود ۱۰ سال هست که در یک شرکت مشغول به ک ...

حدود ۱۰ سال هست که در یک شرکت مشغول به کار هستم و در این مدت کل اضافه کاری ‌‌های من اجباری بوده ولی در لیست بیمه فقط ۷ساعت ۲۰ دقیقه رد میکنند. چرا قانون این رأی رو به کارگر نمی‌دهد که اضافه کاری ‌‌‌های اجباری جزء بیمه محسوب شود؟ الان اگر از سال ۹۰ حساب کنید برای من بجای ده سال سابقه کار، باید ۱۵ سال سابقه کار داشتم.
نظرات :
9106804

بله، رویه حاضر کاملا درست می‌باشد، اگر فردی همه ۲۴ ساعت شبانه روز یک ماه کامل را هم نزد کارفرما کار کند، فقط یک ماه برای وی مثل سایر کارگران سابقه بیمه محسوب می‌شود، تنها تفاوتی که وجود دارد مقدار پرداخت حق بیمه می‌باشد، بدیهی است فردی که مقدار پرداختی حق بیمه وی بیشتر باشد، در زمان بازنشستگی مبلغ بیشتری مستمری دریافت خواهد کرد.

کارپ

کارپ، نخستین رسانه استخدام وب فارسی است که علاوه بر انتشار آگهی های استخدام شرکت ها و کسب و کارها، به مهارت های نرم شغلی پرداخته است. لازم به ذکر است در این زمینه با انتشار ویدیوهای آموزشی و مقالات مهارت شغلی قصد در افزایش علم و مهارت شغلی کارجویان گرامی دارد.
کافرمایان میتوانند با درج آگهی استخدام بصورت رایگان در رسانه کارپ به جذب نیرو بپردازند و کارجویان نیز میتوانند با افزایش مهارت های نرم شغلی، جایگاهی بهتر در شرکت ها و کسب و کارهای معرفی شده داشته باشند.

نصب برنامه ها دسترسی سریع تر به آگهی های استخدام رسانه کارِپ