تالار تبادل نظر کارپ

سوال و یا مشکل خود را مطرح کنید ...

9106804 2 نظر

قبلاً صاحب غرفه شهرداری ما یک نفر بود که ...

قبلاً صاحب غرفه شهرداری ما یک نفر بود که ۱۴ نفر نزد این فرد مشغول بودیم، مهر ماه کل غرفه رو با امتیاز کامل به نفر بعدی منتقل کرد و نفر بعدی هم همه کارگران مجموعه را حفظ کرده، ولی الان پایان سال میگه قسمتی از عیدی و سنوات ۷ ماه اول سال به من ربطی نداره باید از صاحب غرفه قبلی می‌گرفتید؟ الان تکلیف چیه؟
نظرات :
9106804

خير صاحب غرفه جدید شما، کارفرمای جدید و قائم مقام تعهدات کارفرمای قبلی می‌باشد، در صورتی که کارفرمای قبلی با شما تسویه حسابی انجام نداده باشد کارفرمای جدید باید تسویه حساب کامل را با شما انجام دهد.عیدی کارگران شهرداری، مانند سایر کارگران مشمول قانون کار شد

9106804

با رأی دیوان عدالت اداری و پذیرش و درخواست اعمال ماده ۹۱ آیین دادرسی دیوان مقرر شد پرداخت عیدی و پاداش پایان سال کارگران مشمول قانون کار در دستگاه‌‌‌های اجرایی مانند شهرداری‌‌‌های کشور مطابق مصوبات شورای عالی کار(دو پایه حقوق) پرداخت گردد. پیشتر در خرداد ماه سال ۱۴۰۰ هیأت عمومی‌ دیوان عدالت اداری رأی به پرداخت عیدی کارگران شهرداری‌‌‌های سراسر کشور را همچون کارکنان دولت اعلام کرده بود.

کارپ

کارپ، نخستین رسانه استخدام وب فارسی است که علاوه بر انتشار آگهی های استخدام شرکت ها و کسب و کارها، به مهارت های نرم شغلی پرداخته است. لازم به ذکر است در این زمینه با انتشار ویدیوهای آموزشی و مقالات مهارت شغلی قصد در افزایش علم و مهارت شغلی کارجویان گرامی دارد.
کافرمایان میتوانند با درج آگهی استخدام بصورت رایگان در رسانه کارپ به جذب نیرو بپردازند و کارجویان نیز میتوانند با افزایش مهارت های نرم شغلی، جایگاهی بهتر در شرکت ها و کسب و کارهای معرفی شده داشته باشند.

نصب برنامه ها دسترسی سریع تر به آگهی های استخدام رسانه کارِپ