Loading...

استخدام نماینده علمی فروش در تبریز

نوع همکاری

تمام وقت

نیاز به سابقه

بدون نیاز به سابقه

شیوه پرداخت ماهانه
جنسیت کارجو فرقی ندارد
پایان خدمت/معافیت مهم نیست
بیمه همراه بیمه

توضیحات

یک شرکت بیمه‌ای جهت تکمیل کادر فروش و نمایندگان خود در صورت دارا بودن شرایط از طریق مصاحبه حضوری «عضو فعال» می‌پذیرد. اگر میخواهید کارتان تفریحتان باشد و از کار کردن لذت ببرید، حتما به ما سر بزنید. مدرک تحصیلی حداقل دیپلم تمامی رشته‌ها قبولی در مصاحبه حضوری داشتن روابط عمومی بالا افرادی که دنبال شغل دوم و سوم هستند و یا شغلی پاره وقت برای بازنشسته‌ها، دانشجویان، خانم‌های خانه‌دار هستند، می‌توانند ثبت نام بکنند عقد قرارداد رسمی از اولین روز کاری منعطف بودن تایم کار بسته به شرایط هر فرد بیمه درمان تکمیلی فول داشتن تورها و مراسمات و همایش‌های رایگان آموزشی تفریحی اعطای کد رسمی فروش تمامی محصولات بیمه‌ای بیمه سامان امکان رشد و ارتقای جایگاه شغلی محیطی کاملا حرفه‌ای و رسمی و بدون نیاز به سرمایه اولیه آموزش و پشتیبانی حرفه‌ای مداوم رایگان دفتر کار در اختیار قبول‌شدگان قرار خواهد گرفت موبایل: 09149728905 واتساپ: 09149728905
کارپ آگهی ها
آگهی بعدی

آگهی های مشابه

رسته شغلی اداری و دفتری در شهر تبریز

کارپ

کارپ، نخستین رسانه استخدام وب فارسی است که علاوه بر انتشار آگهی های استخدام شرکت ها و کسب و کارها، به مهارت های نرم شغلی پرداخته است. لازم به ذکر است در این زمینه با انتشار ویدیوهای آموزشی و مقالات مهارت شغلی قصد در افزایش علم و مهارت شغلی کارجویان گرامی دارد.
کافرمایان میتوانند با درج آگهی استخدام بصورت رایگان در رسانه کارپ به جذب نیرو بپردازند و کارجویان نیز میتوانند با افزایش مهارت های نرم شغلی، جایگاهی بهتر در شرکت ها و کسب و کارهای معرفی شده داشته باشند.

نصب برنامه ها دسترسی سریع تر به آگهی های استخدام رسانه کارِپ