Loading...

استخدام تحصیلدار با بیمه برای شرکت توسعه رایانه ایساتیس در تهران

نوع همکاری

تمام وقت

نیاز به سابقه

بدون نیاز به سابقه

شیوه پرداخت ماهانه
جنسیت کارجو فرقی ندارد
پایان خدمت/معافیت مهم نیست
بیمه همراه بیمه

توضیحات

استخدام شرکت توسعه رایانه ایساتیس شرکت توسعه رایانه ایساتیس جهت تکمیل کادر خود در تهران (خیابان مطهری) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز استخدام تحصیلدار جنسیت: آقا سابقه کاری: ۱ سال استان مورد نیاز: تهران شهر مورد نیاز: تهراندارای موتورسیکلت.گواهی نامهآشنا به ارسال مرسولات و امور بانکیآراسته مسئولیت پذیر پیگیر دارای روابط عمومی بالاسن 18 تا 35شنبه تا چهارشنبه 9:00 الی 18:00پنجشنبه 9:00 الی 14:00 مزایا: بیمهحقوق و مزایا توافقی متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. تلفن:
کارپ آگهی ها
آگهی بعدی

آگهی های مشابه

رسته شغلی اداری و دفتری در شهر تهران

کارپ

کارپ، نخستین رسانه استخدام وب فارسی است که علاوه بر انتشار آگهی های استخدام شرکت ها و کسب و کارها، به مهارت های نرم شغلی پرداخته است. لازم به ذکر است در این زمینه با انتشار ویدیوهای آموزشی و مقالات مهارت شغلی قصد در افزایش علم و مهارت شغلی کارجویان گرامی دارد.
کافرمایان میتوانند با درج آگهی استخدام بصورت رایگان در رسانه کارپ به جذب نیرو بپردازند و کارجویان نیز میتوانند با افزایش مهارت های نرم شغلی، جایگاهی بهتر در شرکت ها و کسب و کارهای معرفی شده داشته باشند.

نصب برنامه ها دسترسی سریع تر به آگهی های استخدام رسانه کارِپ